Выполняемые проекты

Работа школы массажа профессора Подкопая лучше всего отражается в ежедневной работе наших выпускников в лечебных, оздоровительных, спортивных организациях разной формы собственности, однако есть проекты, которыми мы действительно гордимся и лучше всего эффективность методик обучения видна именно в этих, нужных людям и стране делах.

Проект « Мобильные курсы массажа » и проект « Здоровая спина солдата » являются полностью волонтерскими и бесплатными для участников. О нас пишут и снимают телепрограммы. Это помогает делать необходимое именно сейчас.

Присоединяйтесь — это правое дело!

__________________________________________

 

ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ 

«МОБІЛЬНІ КУРСИ МАСАЖУ»

цього разу в м. Кропівницький, на базі 

Кіровоградського обласного госпиталю для ветеранів війни

За час впровадження чергового етапу проекту в вересні-жовтні 2017 року група з 9 поранених та інвалідів ветеранів АТО, вдови бійця АТО, двох волонтерів та трьох медичних співробітників госпиталю, в рамках  волонтерського проекту медико-соціальної реабілітації, пройшла навчання з техніки та методики сучасного масажу. Слухачі оволоділи різними методиками масажу, а саме класичного оздоровчого, рекреаційного, лазневого, банкового, медового тощо (крім медичного).
За результатами підсумкового практичного іспиту слухачі отримали офіційні дипломи Міжрегіонального навчального центру масажних технологій ХДАФК.
Дуже дякуємо директору Кіровоградського обласного госпиталю для ветеранів війни Сябренко Геннадію Петровичу, за розуміння та відмінну організацію проведення проекту, колективу госпиталю за щиру турботу та увагу до учасників проекту та викладача Центру.

Фотозвіт

 

DSC08081 DSC08086 DSC08088 DSC08093 DSC08100 DSC08103 DSC08144 DSC08167 DSC08265

Дякую за подарунки та визнання нашої роботи!

Професійної вдачи та приємних результатів, колегі та хлопці!

Денис Підкопай

ПРОЕКТ

«МОБІЛЬНІ КУРСИ МАСАЖУ»

ПРОДОВЖУЕТЬСЯ В ХАРКОВІ !
ЗАРАЗ — З ВОЇНАМИ АТО З ПРОБЛЕМАМИ ЗОРУ.
В приміщенні Міжрегіонального навчального центру масажних технологій закінчився перший випуск воїнів-інвалідів АТО з вадами зору. Хлопці або значно втратили зір при пораненні, або втрачають його внаслідок ЧМТ та контузії. Це окремий контингент курсантів Центру, які, напевно, найбільш потребують цього фаху, яким масаж може дійсно допомогти в подальшому житті. Навчання проходило за особою методикою за принципом «Рука в руку».

DSC07258

DSC07254

DSC07242

DSC07273

DSC07268

DSC07277

Дякуємо, хлопці за Вашу довіру та сподіваємось, 

що насправді допомогли Вам!

Денис Підкопай

ПРОЕКТ 
З ВПРОВАДЖЕННЯ МЕТОДИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЛАЗНЕВИХ ПРОЦЕДУР ТА ВЗАЄМО-МАСАЖУ В ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПРОЦЕС УКРАЇНСЬКИХ КОВЗАНЯРІВ
Багаторічні регулярні спостереження за тренувальним процесом шорт-трековиків харківської області, що тренуються в СДЮСШОР «Палац спорту» і ШВСМ м. Харкова, а також плідна співпраця з тренерським складом Української федерації ковзанярського спорту, привели нас до необхідності спільної роботи в збірних командах області і міста з метою оптимізації процесу функціональної підготовки, оптимізації процесу відновлення спортивної працездатності і активної реабілітації спортсменів після травм і захворювань.
В рамках сумісної роботи ми запропонували тренерам та кваліфікованим спортсменам ряд методичних комплексів лазневих процедур (сауна та слов’янська лазня) і методик відновлювального спортивного взаємо-масажу для впровадження в тренувальний процес шорт-трековиків.
Завданням було навчання старших кваліфікованих спортсменів та тренерів федерації самостійному якісному проведенню методичних комплексів з лазневої процедури та елементів методик спортивного відновлювального взаємо-масажу, що в сучасних економічних умовах спортивної галузі України є дійсно актуальним.
На сьогодні, багато тренерів і спортсменів зазнають труднощів з правильним підбором та поєднанням лазневих та масажних процедур, що може позначитися на рівні підготовленості спортсмена до відповідальних змагань.
Було проведено десять навчальних занять для спортсменів та тренерів  юніорської збірної команди харківського відділення Української федерації ковзанярського спорту, на яких проводилося навчання проведенню комплексів з лазневої процедури та елементів методик спортивного відновлювального масажу.
Результати використання програми навчання дозволили тренерському складу та керівництву харківського відділення Української федерації ковзанярського спорту запровадити запропоновані нами методичні комплекси лазневих процедур та методик відновлювального спортивного взаємо-масажу в тренувальний процес як дієвий, та не фармакологічний засіб відновлення спортивної працездатності.
Про це свідчить отримання Подяки за проведену роботу та Акту впровадження результатів дослідження в практику роботи Української федерації ковзанярського спорту.
DSC07009DSC07017
DSC07024DSC07025DSC07020

 Швидкої криги та перемог для Країни!

ПРОЕКТ
 ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР УКРАЇНИ 
«ЗДОРОВА СПИНА СОЛДАТА»
 Проект був розроблений після низки зустрічей, лекцій та практичних занять з бійцями ЗСУ та МВС України, на яких була відокремлена проблема захворювань, патологічних станів та функціональних розладів, пов’язаних з м’язами спини та суглобами хребта, що проявилися або активізувалися під час несення служби, та значно заважають у професійній діяльності і у житті після демобілізації. Хронічна перевтома окремих м’язових груп при довгому носінні бронежилету, завантаження/розвантаження військового спорядження, боєкомплекту артилерійських систем, а також гостри стани при різких рухах під час навчань та бойових завдань, зістрибуванні з техніки під час руху, возведенні укріплень, тощо. Особливо актуальним проект може стати для військовослужбовців і співробітників, які мають середній та старший вік, та за професійною потребою витримують високі фізичні навантаження.
 Для дійсно ефективної профілактики та попередження хронічних станів та гострих проявів захворювань м’язів спини та суглобів хребта необхідний системний та цілком практичний підхід, який потребує впровадження в фізичну підготовку початкових рівнів для військовослужбовців та співробітників силових структур розроблених в рамках проекту методик навчання правильній техніки підйому/опускання і носіння вантажу, а також навчання методам розслаблення м’язів спини та розвантаження суглобів хребта, що утримують вагове навантаження.
Із професійним задоволенням повідомляємо, що в період з 28 до 29 березня 2017 року у Навчальному центрі Національної гвардії України в рамках реалізації проекту «Здорова спина солдата», професором кафедри фізичної реабілітації i рекреацiї Харківської державної академії фізичної культури Денисом Пiдкопаєм було проведено теоретичні i практичні заняття з інструкторами з фізичної підготовки i спорту та фахівцівцями медичної служби з навчання методичному комплексу розватажувальних вправ та елементів взаємомасажу.
 Теоретична лекція та практичні заняття направлені на набуття військовослужбовцями Національної гвардії України навичок і вмінь з питань розвантаження та відновлення м’язів спини після тривалого перебування в засобах броне захисту та великих фізичних навантажень пов’язаних з переміщенням вантажів.
Дуже надіємость, що наші знання стануть у пригоді українським воїнам

P1460767

P1460764

P1460942

P1460874

P1460883

P1460903

P1460921

20160514_161205

20160514_161256

P1460942

ПРОЕКТ
«МОБІЛЬНІ КУРСИ МАСАЖУ»
в м. Переяслав-Хмельницький
В грудні 2016, за сприянням справжнього Фахівця та Патріота країни, директора Українського медико-соціального центру ветеранів війни Гріненко Юрія Олександровича, група з 11 поранених ветеранів АТО в рамках  науково-практичного волонтерського проекту Центру «Мобільні курси масажу» пройшла навчання з техніки та методики сучасного масажу. Заняття, як додаткові реабілітаційні та соціально-адаптаційні заходи, проводилися в приміщенні відділення фізичної реабілітації УМСЦВВ у другої половині дня, після основних процедур лікування.
Заняття з навчання масажним технологіям за авторською методикою Підкопая Д.О., як спрямована активна працетерапія в рамках фізичної реабілітації з одночасною соціально-професійною перепідготовкою виявилися дієвими та ефективними, викликали велику зацікавленість серед ветеранів АТО різного віку.
Поранені бійці оволоділи різними методиками масажу, а саме: класичного оздоровчого, рекреаційного, лазневого, банкового, медового тощо (крім медичного). За результатами підсумкового практичного іспиту слухачі отримали офіційні дипломи Міжрегіонального навчального центру масажних технологій.
Результати впровадження проекту показали ефективність проекту «Мобільні курси масажу», як елементу активної та свідомої  психо-соматичної терапії, а також необхідність продовження практичного впровадження новітнього (і не тільки для України) напрямку соціально-професійної та фізичної реабілітації ветеранів АТО.
 1 2 3 4 6 7 8 9 10

Хай щастить у професії, хлопці!

Денис Підкопай

 

_____________________________________________________________________________

Відбувся перший випуск фахівців з курсів для воїнів-інвалідів АТО. Розроблений унікальний протезний прилад — «Масажний модуль« та адаптована техніка масажу для масажистів з особливими потребами.

 

DSC05048

0004